с. Зимна Вода, вул. Тичини, 2а (м. Львів навпроти ТЦ Епіцентру, що на Городоцькій)

+380981342465

brama-market.lviv.ua

У чому перевага відкатних кованих воріт від компанії brama-market.lviv.ua?

У чому перевага відкатних кованих воріт від компанії brama-market.lviv.ua?

Напевно багато хто з вас чув вислів про те, що театр починається з вішалки. Аналогію можна легко провести і з власним будинком. Перше враження про ділянку в заміському котеджі створюють саме брама і хвіртка, адже це перше, що бачать гості. Кожен власник приватного будинку хоче, щоб його ділянка була не тільки максимально надійно захищеною, але і виглядала привабливо в очах оточуючих. 

Саме така конструкція здавна вважається еталоном витонченості, практичності і неймовірної надійності, а враховуючи сучасні можливості виготовлення – це ідеальний варіант для заміського будинку! Елегантні візерунки тільки здаються такими крихкими, насправді залізо, з якого виготовляються ковані ворота, неймовірно міцне, його важко пошкодити механічним способом. Метал здатний прослужити більше п'ятидесяти років і залишатися в первісному зовнішньому вигляді. Кованим воротам і хвірткам зовсім не страшний сніг, дощ і сонце, фарба від цього не тьмяніє, а іржа не з'являється. Для того, щоб метал був міцнішим і максимально стійким до погодних явищ його покривають спеціальним полімером, а також ковальською спеціальною фарбою (Німеччина).

 

Як ми писали вище, ворота досить міцні, незважаючи на їх взначну стійкість, конструкція виглядає досить легкою, практично повітряною! Це справжня прикраса для всієї ділянки. У нашій компанії ми виготовляємо ковані відкатні ворота за індивідуальним макетом. Ви можете вибрати ворота як у стандартному виконанні, так і самі придумати зовнішній вигляд для своїх майбутніх воріт і хвіртки. Ми використовуємо тільки ковку ручної роботи, так що конструкція, яку ви замовите, буде ексклюзивною! Перевага замовлення відкатних воріт в компанії «БРАМА МАРКЕТ» - безкоштовна візуалізація майбутнього об'єкта та безкоштовна доставка конструкції по всій території України! Ми виготовимо ковані ворота в Чернівцях, Львові, Тернополі чи будь-якому іншому місті! Не важливо, який дизайн екстер'єру саме у вас, підібрати ковані ворота можна для будь-якого стилю!

 

Різновиди конструкції:

  1. Ковані відкатні ворота
  2. Розпашні ковані ворота
  3. Глухі ворота ковані
  4. Прозорі (ажурні) ковані ворота

Примітка: для відкатних або розпашних моделей ми рекомендуємо купити автоматику для воріт, яка дозволить спростити управління масивної моделлю кованих воріт. Ковані відкатні ворота - більш зручний варіант, так як економлять місце, додатково вам не потрібно буде чистити місце від снігу і листя в холодну пору року, щоб відкрити ворота. Глухий варіант нітрохи не гірше прозорого, адже ковані елементи помітно виділяються на тлі вставки з профлиста або іншого матеріалу.

 


 

Новые поступления

Гаражні ворота Alutech, Hormann, Ryterna. Доставка, установка, сервіс.... 9900 грн.
Ковані ворота Цена договорная
Промислові ворота Цена договорная
 

Товары ТОП компаний

топ
гаражные ворота CLICK Dierre Цена договорная
топ
гаражные ворота STOP Цена договорная
топ
гаражные ворота FREEBOX Цена договорная
топ
гаражные ворота ПОДЪЁМНО-ПОВОРОТНЫЕ WELCOME Цена договорная